Patolog dr. Ryan Cole během White Coat Summitu (27.7.2021, San Antonio, Texas) o vakcínách zdůraznil, že spike-protein vytvořený injekčně aplikovanou mRNA se šíří po celém těle a sám způsobuje onemocnění - měl k dispozici laboratorní snímky, které to dokazují.

Cole tyto snímky, které ukazovaly záněty v orgánech jako srdce, plíce a ledviny, prezentoval jako potvrzení laboratorních studií, v nichž injekční podání spike-proteinu "bez těla viru" zvířatům "vyvolalo stejné onemocnění", jaké způsobuje COVID-19.

Cole podpořil zjištění jiných vědců, že spike-protein nezůstává v oblasti ramene, ale "cirkuluje v krvi" a "usazuje se v mnoha orgánech v těle", kde receptory ACE2 umožňují spike-proteinu vázat se na tkáň orgánu.

Cole představil obrázky demonstrující účinky spike-proteinu na mitochondrie, "motor" našich buněk. Mikroskopický snímek ukázal, že po aplikaci vakcíny se mitochondrie jedné osoby abnormálně rozpadly a roztříštily.

 

Screenshot 2021 08 18 at 165405 600

Vlevo nahoře a dole: před očkováním. Vpravo: po očkování.

 

Cole dále ukázal, že obraz plicní tkáně osoby, která byla očkována, vypadal dramaticky odlišně od normální zdravé plicní tkáně, s hustší pigmentací, která podle Colea svědčila o zánětu.

 

plice spike protein

 

Podle Colea se spike-protein navázal na receptory ACE2 v plicích a vyvolal zánětlivou reakci, při níž imunitní systém "zaútočí na vaše vlastní tělo".

Cole poté ukázal studii, která prokázala, že spike-protein viru SARS-CoV-2 prochází u myší krevní mozkovou bariérou, a doložil to snímky, které ukázaly, že spike-protein vakcíny působí podobně.

"Mlha v mozku, o které slyšíte u pacientů s COVID? Hádejte co, slyšíte o ní i u poškozených jedinců po očkování," pokračoval.

Cole také ukázal snímek osoby po očkování, na kterém je vidět otok srdeční tkáně. "Vidíte ty modré šipky kolem bílé? To je zánět v srdci. To není normální. To je po očkování. To je spike-protein, který se tam usadil. To je váš imunitní systém, který napadá vaše vlastní tkáně," řekl Cole.

"Jakmile dojde k poškození srdce, srdce se samo nezahojí. Takže mi řekněte, jestli chcete dát injekci dvanáctiletému, pětiletému, třináctiletému nebo osmnáctiletému dítěti. Dejme dítěti toxin, který mu zničí srdce na celý život. Zastavte se a přemýšlejte o tom, co děláme. Musíme to šílenství okamžitě zastavit."

Pokračoval ukázkou obrázků zánětu v ledvinách, játrech a varlatech, ke kterému došlo po očkování mRNA vakcínou, a dodal, že japonská studie ukázala, že lipidové nanočástice obklopující mRNA se koncentrují ve vaječnících.

Během své přednášky Cole zdůraznil do očí bijící absenci lékařské literatury o účincích očkování proti COVID-19 a poukázal na to, že k první pitvě osoby zemřelé po očkování došlo teprve v létě 2021.

"Kde jsou ty pitvy? Nejsou" řekl Cole. "Člověk nemůže najít to, co nehledá."

Cole poznamenal, že pitvy jsou nákladné, a zeptal se, proč se vynakládají miliony na reklamu na očkování dětí, které to nepotřebují, ale téměř nic se neinvestuje do pitev, které by zkoumaly bezpečnost očkování COVID.

"Když je na trh uveden neschválený nový lék, terapie nebo vakcína, musíme použít francouzský právní systém. Tedy: vinen, dokud se neprokáže jeho nevina. Takže pokud dojde k nežádoucí reakci, pokud dojde k úmrtí, stalo se to v důsledku této terapie, dokud se neprokáže, že tomu tak nebylo," řekl Cole.

Cole rovněž poukázal na to, že experimenty ukazují, že vakcíny "dysregulují vaši imunitní reakci", a citoval nizozemskou studii, která podle Colea ukazuje, že imunitní buňky jsou po očkováním proti COVID "paralyzovány".

Cole naznačil, že mezi dysregulovanými imunitními buňkami jsou i "zabijácké T-buňky" CD8, které "drží rakovinu na uzdě".

"Ve své laboratoři jsem v posledním půlroce zaznamenal deseti až dvacetinásobný nárůst rakoviny dělohy, přičemž údaje uchovávám rok co rok. Kdy jsme začali s očkováním? V lednu," řekl Cole.

"Jaká je skutečná odpověď?" Cole pokračoval. "To nevíme. A někdy je to ta nejupřímnější odpověď v medicíně, že nevíme. Nevěřte lékaři, který vám tvrdí, že ví všechno. Najděte si nového lékaře.

Článek a video zde (originál) nebo video s CZ dabingem.