Na demonstraci proti vládním opatřením, která proběhla v Písku 6.3.2021, promluvil (prostřednictvím telefonu) k účastníkům také doktor Marek Obrtel:

"Dobrý den, dámy a pánové já jsem bohužel nebyl připuštěn k mikrofunu ani do okresu Písek... tak bych chtěl alespoň pár slov takhle na dálku ... žijeme v šílené době, což jsme si dnes vyzkoušeli, protože na jedné straně vy jste zde a já tam, bojujeme tady za svá práva a na druhé straně bojujeme jako národ mezi sebou, což je strašné. Dělíme se na koviďáky a antikoviďáky, dělíme se na ty kteří odmítají a přijímají opatření, což je asi nejhorší, co se může národu stát.

Já bych za národní domobranu chtěl říci, že pro nás jednoznačně nastal bod zlomu, o kterém jsme dlouhodobě mluvívali a pro nás to znamená, že došlo k příménu ohrožení občanských práv a svobod, ale také životů samotných a to dokazuje jak samotný průběh takzvané covid epidemie, testování, očkování, ale čekají nás ztráty zaměstnání, výdělků, zadlužení, devastace vzdělání, kolaps zdravotnictví a samozřejmě ekonomiky, a to povede ke státnímu bankrotu a novodobému otroctví. Toho jsme si všichni vědomi.

Já jsem chtěl na demonstraci vystoupit v roli občana a rodiče dětí, a proto jsem také přijal kandidaturu za Volný blok za pana poslance Volného, protože si myslím, že je potřeba toto hnutí nějakým způsobem podpořit a ukázat, jak to myslíme a na jaké straně stojíme. Ale chtěl bych Vám říct ještě něco ze své pozice lékaře a také domobrance ....

Když nám vykládají o mražácích na ulicích, spoustě mrtvol a nestíhajících krematoriích; já se s touto situací na záchranné službě setkávám, to je pravda, setkávám se s ní denně. Ale chtěl jsem vám sdělit proč. Protože systém, tak jak tvrdí, že chrání rizikové skupiny, chrání je tak, že dostanou doma paraleny, a čekají na to, až budou těžce dušní, až se jejich stav zhorší natolik, že přijede záchranná služba a odveze je ve stavu, ve kterém už jim není pomoci. Odveze je do nemocnice, tam zemřou a naplní tak prostě statistiky, které dále reprodukujeme jako katastrofický průběh covidu.

Ale já mám také svoje pacienty, o které se starám doma, jsou to známí známých, kamarádi kamarádů a tak dále. Jsou to lidi, kteří jsou těžce rizikoví, nemocní, mají prostě svoje choroby a musím říci, že když se začne včas a správně léčit, tak jako to dělám u nich třeba já osobně, tak já z těch čtyřiceti, abych řekl privátních pacientů, kteří zdaleka nebyli jednoduší, nemám ani jedno úmrtí a ani jeden vážný stav. To je pozitvní zpráva, kterou jsem vám chtěl nějakým způsobem sdělit na dnešním shromáždění.

Prostě naplňuje se tady zcela jasně institut občanské neposlušnosti našeho národa a obhájení článku 2 ústavy a článku 23 listiny základních práv a svobod, protože poškozování zdravotního stavu a škody na životech a zdraví našeho národa jsou zcela jasné a jsou zaviněné - to je důležité. Tak jak to říkají kluci z Kulového blesku, a mají na to spoustu a spoustu důkazů a budou podány žaloby národní i mezinárodní, pro tyto věci a pro nekonání těch, kdo mohou konat, protože mají dostatek informací a měli by vědět jak konat. A proč nesmí pandemie a nouzové stavy skončit a proč nekončí, to je nám asi všem taky jasné. Stálo to mnoho peněz, a tyhlety náklady se musí minimálně vrátit a nebo dokonce farmaceutické firmy musí na tom vydělat. Státy musí být pokořeny, zbankrotovat a budou koupeny nadnárodními koncerny, které z nás potom udělají novodobé otroky, tak jak jsem to říkal.

Je tady jedno riziko, a to bych vám chtěl na závěr svého vystoupení taky říct, protože tak, jak jsem o tom mluvil v létě a na podzim minulého roku, jsme svědkem toho, že v naší zemi probíhají takzvané další a další vlny Covid-19, takzvané mutace. Ale přední virologové světa (a i v naší zemi samozřejmě) řekli zcela jasně, že se nejedná o další vlny a takzvané mutace, ale jsou to zcela nové kmeny, které nám někdo cíleně vpravuje do našeho života vždycky tak, že když už si myslíme, že je pandemie nějakým způsobem na ústupu, tak se vždycky objeví takzvaná další vlna. Je to prokázáno, znovu říkám, předními odborníky, mezinárodními i národními, a čeká nás teď bohužel v březnu a v dubnu další takzvaná vlna, neboli další nový kmen, který bude nazván postupem času Covid-21. Budou na něj dokonce vyvíjeny nové vakcíny, protože ty vakcíny Covid-19 nám budou teď konečně dostupné na přelomu března a dubna, taky psychologický tah, a pozor na to, ten Covid-21 bude mít skutečně parametry nebezpečného viru a nemocnost bude stoupat a má za cíl pouze jediné: dorazit zbytek národa, který si do současné doby myslí, že ta opatření jsou nadbytečná a taková a onaká, a tak dál, tak ten zbytek národa má být doražen tím, že ten více nebezpečný Covid-21 skutečně začně v dubnu nemocnice plnit.

Ale tady je potřeba si říct to poslední a jasné slovo, kde je teda skutečné řešení, kdo jsou strůjci, jak to dělají, jak šíří další a další takzvané vlny Covidu a kdo jim to umožňuje, kdo s nimi hraje tu hru. Nejsou to lidé a není to jejich nezodpovědnost a nebo zodpovědnost a podobně. Jsou to představitelé, kteří tohle to nějakým způsobem umožňují, odmítají se vyjádřit k těmto věcem, nechtějí znát ty pravé viníky, a to je největší zlo, které páchají na nás na lidech a na našich dětech a na našem národu, protože pokud nevyženeme ty netopýry z jeskyně, jak řekla ta nejlepší z našich virologů, kteří se k tomu dokázali vyjádřit, tak vyhnat ty netopýry z jeskyně je jediným řešením toho, aby pandemie Covidu-19, 21 a pozor i plánová pandemie ... na rok 2025 - 2028, aby neproběhla. Pouze takto lze těmto věcem zabránit. Žádnými lockdowny, žádným ničením firem a školáků, ale pouze tím, že zamezíme těmhletěm darebákům, kteří rozhodují o našich životech, v tom, aby to dělali. Tak to je asi všechno, děkuji vám za pozornost a nezapomeňme na článek 2 ústavy ČR a na článek 23 listiny základní práv a svobod. Děkuji za pozornost."

Zdroj zde.

demonstrace v pisku 632021

Demonstrace v Písku 6.3.2021. Foto: Deník / Jana Urbanová