... Tvrdá vládní cenzura nastupuje. Od nového roku vznikne na ministerstvu vnitra odbor proti dezinformacím, protože veřejné mínění je prý pod tlakem dezinformací a propagandy z cizích států – a generál Petr Pavel přímo zmínil Rusko. Důvodem vniku tohoto odboru Sobotkovy, Babišovy a Bělobrádkovy vlády je prý to, že podle průzkumu ministerstva vnitra věří polovina Čechů tomu, že za migraci ze Sýrie může politika USA, dále že by NATO nepomohlo spojeneckému státu v případě napadení a čtvrtina lidí prý věří takzvaným „alternativním médiím“.

Myslím, že víc než to, čemu v médiích lidé věří, jsou fakta – USA rozbombardovaly země, odkud k nám následně míří migranti – to je fakt. Když Turci přepadli řecký Kypr, tedy člen napadl člena NATO, tak se nic nestalo, a Turecko dodnes Kypr okupuje. Když Turci začali s USA financovat a podporovat Islámský stát, který všem zemím Evropské unie včetně České republiky oficiálně vyhlásil válku, tak NATO nijak nereagovalo. A když začali nelegální migranti hromadně a protizákonné překračovat hranice zemí NATO, tak také tyto země NATO nebránilo. To jsou fakta.

Faktem také je, že první skutečnou válku s islamisty vede Rusko a syrská vláda – i to je fakt. A potvrdil to i nastávající prezident USA Donald Trump tím, že prosazuje, že se musí skončit s podporou islamistů.

trump clinton and obama isis 600

Zdroj: Youtube.com

A v těchto souvislostech chápu naši proislamistickou Sobotkovu a Babišovu vládu, která prosazuje, že je třeba posílit dezinformace a nějak lidem krutá fakta zatemnit.

Co se týče mě osobně, tak abych viděl, co za poslední léta napáchaly vlády Bushů a Obamy, k tomu nepotřebuju Rusy – jak vidíme i na výsledku prezidentských voleb v USA, více než polovina obyvatel USA má už této agresivní politiky plné zuby, natož aby ji popírali. ...

Celý článek zde.